Kjell Johansen 80 år

Klubbens stabile eks.kjøkkensjef blir 80 år idag 10 Mars.Vi gratulerer Kjell med dagen idag og sier i tillegg en takk for innsatsen som han har gjort i klubben i mange år.

Kjell har overlatt kaffe og vaffelsteking til våres unge medlem Simon Pettersen så tradisjonene følges opp etter Kjell.

Nå deltar Kjell for første gang på mange år i Klubbmesterskapet i klubben.Vi får håpe at han får anledning til å spille i mange år til.At nå Kjell deltar aktivt blir litt av en nedtur for Kjells makker i lynsjakk på gangen i mange år,Eilif Hansen må da finne seg andre å spille med på bakrommet,men det går sikkert bra.

Kjell er nå i den respektable gruppen av spillere over 80.

Odd B Johansen / Lars sæther / Svein Olsen /Eilif Hansen og Per Løken(som dessverre har trukket seg tilbake) og Per Ofstad som alltid er i klubben og hjelper til opplæring/analysering etc.

Gratulerer med dagen idag

Rolf

Leder